Nowość! Mgiełka do twarzy i ciała SPF 30 Lirene

 

Sezon grzewczy naturalnymi promieniami słońca możemy uznać za otwarty. Uważam, że jak narazie nie mamy na co narzekać i trzeba się cieszyć z tego co nam oferuje wiosenna aura.

Wystawiamy się na słońce i łapiemy witaminy, ale tylko te dobre! Warto o tym pamietać. Przypominają nam również  o tym koncerny kosmetyczne, które dbają o naszą skórę i co raz wprowadzą kolejną nowość.  Preparatów jest ich ogrom i bardzo dobrze . Ponieważ każda z nas może sobie dobrać produkt przeciwsłoneczny wedle swoich upodobań.

Myślę że nowość marki Lirene o której dziś piszę również znajdzie swoje zwolenniczki i zadowoli je w pełni 🙂

A o czym mowa?

Mgiełka do twarzy i ciała SPF 30, która skutecznie chroni skórę twarzy, ciała i głowy (przedziałek, zakola) przed niekorzystnym wpływem UVA i UVB. Stanowi kompleksową ochronę przed oparzeniami oraz podrażnieniami posłonecznymi. Jej konsystencja jest  lekka i nietłusta. Łatwo się wchłania. Nie pozostawia smug, białej warstwy i nie brudzi ubrań! Jedyny ślad jaki po sobie pozostawia to delikatny zapach. Wygodny aplikator pozwala na delikatną, szybką i precyzyjną aplikację 360°.

Uwaga, co ważne!

Produkt może być stosowany na makijaż – nie rozmazuje go i nie obciąża skóry. Mgiełka sprawia, że skóra staje się gładka i nawilżona.

A jak go stosować? Rozprowadzamy równomiernie na skórze ciała z odległości ok. 15 cm, najlepiej 20 minut przed ekspozycją na słońce. Dla utrzymania maksymalnej ochrony warto ponawiać aplikacje co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli.

 

Pamietajmy również że, nadmiernie długie przebywanie na słońcu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Produkty ochrony słonecznej nie zapewniają 100% ochrony.

Co myślicie o tym produkcie? Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, jest mega szybki w stosowaniu. Pryskam na ciało rozcieram ręką i gotowe.

Miłej  majówki z mgiełka do twarzy i ciała w tle – życzę 🙂 kiss

 

Jeśli jesteście zainteresowane innymi produktami przeciwsłonecznymi to polecam zajrzeć:

Dla dzieci : http: //www.gadkaszmatka.pl/kosmetyki-do-opalania-dla-dzieci/

Ciekawe rozwiązanie kosmetyku 2w1 FILTR 15 i 50 http://www.gadkaszmatka.pl/nowa-linia-farmona-sun-balance-pelna-ochrona-i-pielegnacja/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *