MANE’N TAIL już w Polsce. Szampony dla koni zachwycają!

Prawie 50 lat temu firma Straight Arrow na rodzinnej farmie koni, na wsi w stanie New Jersey stworzyła wyjątkowy szampon i odżywkę Mane ‘n Tail Original. Pierwotnie produkty były przeznaczone do pielęgnacji koni pokazowych o długich, pięknych grzywach i ogonach. Po jakimś czasie kilku pasjonatów jeździectwa zaczęło je stosować do pielęgnacji swoich włosów. „Oryginalna formuła szamponu i odżywki była najlepiej strzeżonym sekretem wśród wszystkich miłośników piękna” powiedział Devon B. Katzev, prezes Straight Arrow. Formuły produktów okazały się znakomite i bardzo szybko linia została przekształcona w kosmetyki dla ludzi. „Miłośnicy koni powiedzieli o tym swoim przyjaciołom, a dalej wieści rozprzestrzeniły się w natychmiastowym tempie”, kontynuuje Katzev. Sekret został odkryty – konsumenci na całym świecie mogli zacząć cieszyć się produktami, które były tak pożądane przez właścicieli koni.

 

Formuła szamponu zawiera silnie pieniące substancje czyszczące oraz emolienty, które sprawiają, że włosy stają się wyjątkowo miękkie. Dodatkowo, odżywka wzmacnia włosy i wspomaga ich prawidłowy wzrost – pozostawiając je lśniące i jedwabiste. Mikroproteinowa formuła zapobiega łamaniu się włosów oraz rozdwajaniu końcówek, dzięki czemu włosy są zdrowsze i mocniejsze – rezultaty są niewiarygodne! Od lat krąży również plotka, że dzięki produktom Mane ‘n Tail włosy szybciej rosną…

 

Cena detaliczna szamponu to 29,99 zł, koszt odżywki jest taki sam.

 

 

Straight Arrow Products istnieje na rynku od 1970 roku. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się

w Betlejem w stanie Pensylwania. Wszystkie produkty powstają w USA i spełniają najwyższe standardy jakości. Firma cały czas się rozwija i dostosowuje do potrzeb ludzi. Swoje produkty sprzedaje w ponad 175 000 lokalizacjach w Ameryce Północnej i na całym świecie. Kredo brzmiące „Zaspokój potrzeby klienta”, od samego początku było najważniejsze dla założycieli Straight Arrow.

 

Nowa marka została wprowadzona na wyłączność do perfumerii Hebe.

 

I co myślicie o tych szamponach? Warto zaryzykować kupno i przekonać się samemu?

Ja myślę ze warto 🙂 Pozdrawiam wszystkie końskie ogony 🙂

buźka M

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *