Dzień Matki z prezentem od PANDORA

Dzień matki z nową kolekcją na tą okazję. To odzwierciedlenie kobiecego i niepowtarzalnego stylu.

Wspaniała jakość i nowe wzory, które pozwalają wyrazić wewnętrzny blask na własny indywidualny sposób.

 

 

 

SŁODKIE ŚWIADECTWO to elegancki naszyjnik z uroczymi elementami petite wykonanymi ze srebra najwyższej jakości. Klasyczna czcionka w ponadczasowym medalionie wyrazi bezgraniczną wdzięczność za matczyną miłość.

 

 

 

 

 

 

SZCZĘŚLIWE POCZĄTKI to idealny prezent dla przyszłej mamy. Misternie wykonana zawieszka z uroczymi motywami serc, umieszczona na długim łańcuszku wydająca delikatny dźwięk umieszczonego wewnątrz dzwoneczka z pewnością zwróci uwagę każdego maluszka. Bransoletka w odcieniu PANDORA Rose z ręcznie wykończonymi charmsami idealnie dopełni klasyczny look.

 

 

 

 

 

 

WIĘZI MIŁOŚCI, charms z motywem kokardy podkreśli znaczenie nierozerwalnej więzi. W komplecie z pierścionkiem z tym samym symbolem nada stylizacji indywidualny charakter.

 

 

 

 

 

DRZEWO ŻYCIA Drzewo o liściach w kształcie serc to starożytny symbol miłości, która łączy pokolenia. Ręcznie wykańczane kolczyki i zawieszka o tym motywie dodadzą efektowności każdej kreacji.

 

 

 

 

 

 

W tym roku, świętuj obecność i siłę Swojej Mamy i celebruj to, jaką jest kobietą. Pozdrawiam Was matki i córki 🙂 I róbcie sobie przyjemności 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *