4 żywioły na Dzień Dziecka

Na kalendarzowej mapie zbliża się jeden z kilku najbardziej oczekiwanych przez nasze dzieci dni w roku. Dzień dziecka! Każdy z rodziców stara się w tym dniu zrobić prawie wszystko aby uszczęśliwić swoją pociechę.  Upominki, wspólny czas, wieczka czy też duży pokaźny prezent. Szał jest ogromny rodzice wariują, a w rzeczywistości naszym dzieciom taki nie wiele trzeba…

Firmy organizują festyny i zabawy w plenerze, producenci dają mega zniżki, sklepy personalizują prezenty i mogłabym tu tak wymieniać bez końca. Ale pamiętajmy o najważniejszym o wspólnym spędzeniu czasu i to na tym najbardziej zależy naszemu dziecku.

Sieć sklepów Decathlon przygotowała w tym roku bardzo ciekawą propozycje na 1 czerwca. Proponuje spędzić ten dzień razem i w ruchu– pod znakiem żywiołów. Wystarczy zastanowić się,  która z sił przyrody najlepiej pasuje do osobowości naszego malucha i wybrać się po prezent, gdzie czekają półki pełne sportowych inspiracji!

Sam wybór żywiołu wspólnie z dzieckiem (np. zadając mu pytania/ odgadując jego wskazówki ) będzie miłym wstępem do rozpoczęcia jego święta już kila dni wcześniej.

A zamysł przedstawia się następująco – cztery żywioły i ich propozycje.

Woda! Pluskanie się, nurkowanie, obserwacja podwodnego świata i pierwsze próby w sportach wodnych to wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu. Decathlon przygotował gadżety do wody dopasowane do dzieci w każdym wieku: od kolorowych rękawków i kółek z siedziskiem dla maluchów, przez piankowe skimboardy i maski do snorkelingu dla starszaków, po kółka do obserwacji dla wszystkich miłośników wodnych zabaw.

 

 

Powietrze! Dzieci uwielbiają spędzać czas z rodzicami. A jeśli dodamy do tego zabawę na świeżym powietrzu z latawcem, możemy być pewni, że nigdy nie zapomną tego Dnia Dziecka. W ofercie znajdziemy zarówno klasyczne latawce-romby z kolorowymi wstążkami, które sami pamiętamy z dzieciństwa, jak i bardziej wymyślne modele w kształcie samolotu, które uczą umiejętności sterowania, czy latawce z delfinem, które latają nawet w bezwietrzny dzień!

 

 

Ogień! Dla wulkanów energii i tych którzy lubią bić rekordy szybkości na rowerze czy hulajnodze, Decathlon przygotował niezwykle szeroką ofertę sportowych akcesoriów. Hitem jest obecnie tzw. fiszka, czyli mała plastikowa deskorolka. Natomiast bestsellerem tej kategorii są bezsprzecznie hulajnogi, które łączą dobrą zabawę z praktycznym zastosowaniem, ponieważ są coraz częściej używane w drodze do szkoły. Dodatkowo dla starszych dzieci, doskonale sprawdzą się rolki oraz coraz bardziej popularne wrotki. Bo jedyną zasadą jest przyjemność z jazdy!

 

 

Ziemia! Zawsze dobrym pomysłem na prezent jest też piłka nożna. W dobie popularności naszej narodowej drużyny powiem nawet ze idealnym. Propozycji jest wiele zaczynając od klasycznej piłki w różnych kolorach, jak i te do gry na twardej, asfaltowej powierzchni. Znajdziemy również rękawice bramkarskie i zachwyt na twarzy każdego chłopca gwarantowany! Dobrym wyborem będzie również kosz do koszykówki, który możemy zamocować na każdym drzewie czy słupie. A dzięki temu, że jest mobilny, lekki i łatwy w transporcie z pewnością uatrakcyjni niejedną wizytę w parku. Możemy też sprawić frajdę nie tylko naszym pociechom, ale i wszystkim dzieciakom z sąsiedztwa, wybierając trampolinę. Bo Dzień Dziecka trzeba świętować żywiołowo!

 

 

Pokazując naszym dzieciom szeroki wachlarz aktywności, zaszczepimy w nich zamiłowanie do zdrowego trybu życia, a to jest najcenniejszy prezent, jaki możemy im ofiarować. Wszystkie produkty niezbędne do wspierania sportowych pasji znajdziemy w sklepach Decathlon i na www.decathlon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *